W poniższym portfolio znaleźć można wybrane projekty, które realizowałem do tej pory:

Amart

"AM Art & Event – to nasza wyjątkowa duma i zwieńczenie ponad 10 lat doświadczenia w świecie sztuki i rozrywki. Zajmujemy się m.in. doradztwem, pełną organizacją i obsługą w zakresie imprez muzycznych."


zobacz

MP Marek Pazera

"MP Marek Pazera to rodzinne mikroprzedsiębiorstwo istniejące od 1993 roku i nieustannie dążące do kompleksowej obsługi klienta, której zakres dalece wykracza poza utarte schematy rynków stolarki okiennej, budownictwa i energetyczności budynków. "


zobacz

CN Sp. z o. o.

"Firma CN sp. z o.o. jest na rynku polskim od 1995r. Jesteśmy producentem i wykonawcą lekkich konstrukcji stalowych takich jak wiaty rowerowe czy przystanki tramwajowe.""


zobacz

Cotton Club

"Cotton Club to najprawdziwszy i naj-lepszy klub studencki Politechniki Łódzkiej. Od 25lat zamieszkuje nie-przerwanie IV Dom Studencki (wcześniej znajdowaliśmy się na V piętrze akademika) na Alejach Poli-techniki 9a. W jego murach, prze-siąkniętych życiorysami pięciu pokoleń studentów całej Łodzi, rodziły się pierwsze miłości, fascynacje i nie-powtarzalne pomysły. Cotton to róż-norodność, która jest zaletą doce-nianą przez jego bywalców."


zobacz

Klub Studencki Futurysta

"Legendarny klub muzyczny istniejący od ponad 52 lat. Jeden z najstarszych klubów w Polsce. Nieliczne miejsce, gdzie gwarancją jest dobra zabawa, profesjonalna obsługa oraz muzyka, zaspokajająca potrzeby najbardziej wybrednych słuchaczy."


zobacz

Ekoziele Andrzej Wojtkowski

"Gospodarstwo ekologiczne Andrzeja Wojtkowskiego "ekozioła" oferuje obszerną ofertę ziół - nie tylko poszczególne składniki, ale również mieszanki kosmetyczne, przyprawy oraz herbaty ziołowe."


zobacz

Ezdrowie

"Jesteśmy rodzinną firmą z ponad dwudziestoletnimi tradycjami, która za cel postawiła sobie pomoc innym ludziom w prowadzeniu zdrowego stylu życia. Wierzymy, że każdy jest w stanie znacząco poprawić swój stan zdro-wia, zmieniając czasem drobne elementy w swoim najbliższym otocze-niu."

- wykonano logotyp


zobacz

koloryfolku

"Koloryfolku to zrealizowany pomysł na atrakcyjne przedstawienie trady-cyjnego rękodzieła, jakim jest szydeł-kowanie."

- wykonano stronę i logotyp


zobacz